Як домогтися гарантованого успіху під час торгівлі бінарними опціонами? Єдиного рецепта, звичайно ж, немає. Але багато трейдерів замислюються – як же збільшити свій дохід, або зменшити кількість часу, який потрібно присвячувати торгівлі. І одним з варіантів досягнення цих цілей є використання роботів, або ботів.

Що таке “торгові роботи”?

Роботами називаються спеціальні програми, які можуть діяти від імені трейдера і виконувати певні дії. У нашому випадку – купувати і продавати опціони, обираючи для цього відповідний момент. При цьому боти бувають двох типів:

  • Радники. Вони нічого самі не роблять, а тільки аналізують ринок і дають вам сигнал, що в цей момент рекомендується зробити ту чи іншу покупку.
  • Торговці. Вони реально замінюють трейдера в сенсі того, що можуть від його імені виходити в інтернет, заходити на торговий майданчик і купувати бінарні опціони.

Що й казати, використання ботів істотно спрощує життя трейдеру, особливо другого типу. Виходить, що ви можете вирушити в кіно, а в цей час роботи зароблятимуть вам гроші на ринку бінарних опціонів, і коли ви повернетеся, вам залишиться тільки зняти зароблені гроші. Цілодобово, без обіду, щодня роботи будуть для вас заробляти, і вам нічого не доведеться робити. Взагалі.

Чи не занадто приваблива картина, і де тут підводні камені?

Як зробити, щоб ваш бот вигравав?

Підводний камінь тут тільки один – робот виграє не завжди. Як, утім, і трейдер, адже жоден трейдер не може вигравати у всіх випадках. А тому потрібно бути готовим до того, що періодично у вас будуть і програші. Або навіть кілька програшів поспіль. Не варто забувати, що бот – це не супер-розумна істота з іншої планети, яка знає все, а всього лише набір принципів для торгівлі, набір умов, в яких випадках слід здійснювати купівлю опціонів. І від того, наскільки дієвими будуть ці принципи, безпосередньо залежить і те, як часто ви будете вигравати.

Налаштовуються і не налаштовуються

Зараз в інтернеті ви зможете зустріти десятки пропозицій для скачування програм, які приноситимуть вам гроші під час торгівлі на Форексі. Що стосується бінарних опціонів, то таких пропозицій поки що менше – але вони теж є.

При цьому існують такі унікуми, які потрібно тільки “завантажити і використовувати”, не потрібно ніякого налаштування. Це зазвичай радує новачків, але не дуже радує досвідчених трейдерів. Тому що такий бот так і залишається “котом у мішку” – що він там робить, як торгує, які у нього принципи – так і залишається загадкою. Набагато краще, якщо ваш робот для бінарних опціонів використовуватиме конкретний принцип, а ще краще – якщо ви самі зможете йому задати параметри торгівлі. Наприклад, налаштувати на використання певних індикаторів.

Крім того, хороший робот для торгівлі бінарними опціонами дає змогу також задати:

  • набір базових активів;
  • вартість опціонів, що купуються;
  • час їхнього виконання;
  • максимальний збиток, який може бути понесений унаслідок торгівлі.

Таким образом, вы сможете понимать, как работает программа, и быть уверенным, что она не потратит все ваши деньги, и что вы будете получать свою прибыль от торговли. Более подробное читайте статью нашего эксперта о программах для автоматической торговли.

Як обрати?

Обіцянки, які дають продавці таких програм – це останнє, на що потрібно звертати увагу. Можна ще почитати відгуки інших клієнтів, але все ж головний критерій – це результати власної перевірки ефективності робота на демо-рахунку. При цьому однієї перевірки на рік недостатньо, раз на кілька днів потрібно тестувати кожного бота заново і перевіряти, як змінилася його ефективність. Тільки так ви зможете розраховувати, що програма торгуватиме з прибутком.

Як варіант, можна використовувати спеціалізовані сервіси, наприклад, ЗулуТрейд.

Також читайте огляди: BinaryBot, Elly, OptionRobot.

Незважаючи на те, що подібні програмні продукти можуть виявитися хорошими помічниками трейдера, бажано не давати їм повної свободи, контролювати їхню діяльність, а також розуміти принципи, за якими вони працюють. Це дасть вам змогу в рази збільшити прибутковість їхньої торгівлі бінарними опціонами і бути впевненим у тому, що вони не програють ваші гроші, а навпаки, сприятимуть збільшенню вашого капіталу. Професійне зростання трейдера завжди призводить до збільшення успішності його торгівлі, і неважливо – з роботами чи без них.