Брокери з мінімальним депозитом

Головна сторінка » Брокери з мінімальним депозитом

Багато трейдерів, починаючи торгувати бінарними опціонами, шукають такого брокера, який підходив би для роботи “з нуля”. А що тут є важливим? Однією з найпринциповіших умов є те, щоб брокер не вимагав вводити велику суму грошей для початку роботи. І хоча розмір мінімального депозиту явно поступається за своєю важливістю таким параметрам брокера, як надійність, широкий діапазон можливостей, однак це все одно цікавить багатьох трейдерів, і тому ми розглянемо більш детально, у яких же саме брокерів найзручніші умови для “старту” трейдера.

Ось табличка, в якій підібрані брокери, початковий депозит у яких мінімальний:

Отже, пропонуємо Вашій увазі рейтинг брокерів бінарних опціонів з мінімальним депозитом. До нього потрапили компанії, почати торгувати в яких можна із сумою не більш як 10 доларів США (погодьтеся, це цілком розумна сума, щоб спробувати і розібратися. Навіщо ризикувати більшим!?).

При цьому ми розглядатимемо тільки надійних брокерів, які встигли закріпитися на ринку насамперед завдяки своїй хорошій репутації, які не просто дають обіцянки, а й виконують їх, не просто обіцяють вигоди, а й можуть їх реально забезпечити.

1 місце – брокер Binary.com

Цей брокер пропонує вам почати торгівлю з депозитом всього в 5 доларів. Це зовсім небагато, причому є безліч можливостей для того, щоб внести гроші на рахунок. Також ви зможете купувати недорогі опціони по одному долару. Це дуже зручно для новачків, які хочуть на власні очі спочатку побачити і переконатися в тому, що на бінарних опціонах і справді можна заробити, а потім вже почати займатися цією прибутковою справою впритул.

2 місце – брокер IQ Option

Він пропонує починати вже з 10 доларами на рахунку. При цьому брокер пропонує доплатити вам до 80% суми вашого поповнення. Це – бонус на перший депозит.
IQ Option – вельми привабливий брокер, тому що у нього є додаткові переваги для трейдерів, які інвестують великі суми – наприклад, розсилка сигналів для тих, хто інвестує понад $100, а для VIP-клієнтів, які інвестують понад $500, передбачені спеціальні бонуси.

3 місце – брокер Vospari

Цей молодий брокер уже встиг зацікавити багатьох трейдерів. Він однаково гарний і для професіоналів, бо пропонує гнучке налаштування кожного бінарного опціону, який ви купуєте, і для новачків – якраз таки тому, що ви зможете почати торгувати з депозитом всього в 10 доларів. Мінімальна вартість одного опціону становить лише один долар США. Тож ви цілком зможете потренуватися на невеликих сумах, перш ніж почнете торгувати по-справжньому. До речі, якщо взагалі не хочете ризикувати жодним рублем, то до ваших послуг демо-рахунок. Ви зможете на ньому тренуватися доти, доки не відчуєте, що ваша стратегія себе виправдовує. До речі, при поповненні рахунку брокер запропонує вам подвійний або навіть потрійний бонус, тож це прекрасний стартовий майданчик.

Пропозиції інших брокерів

Потрібно сказати, що переважна більшість інших брокерів, які працюють з бінарниками, які не ввійшли до нашої трійки, вимагають поповнення депозиту на суму, що на порядок вища.

Іншими словами, ці рівні, як правило, вищі, ніж хотілося б новачкам, причому істотно. Якщо ви вирішите почати торгувати бінарними опціонами з мінімальними вкладеннями, то найкраще сконцентруватися на тих брокерах, про яких ми сьогодні говорили. Багато з них прекрасно підходять і для досвідчених трейдерів, тож коли ви виростете професійно, ви все одно зможете з ними залишитися і продовжити успішно торгувати.