Історія Олімп Трейд починається у вересні 2014 року – всього за кілька років став одним із лідерів ринку Fixed Time Trades. Зараз понад 25000 користувачів торгують щодня, а обсяг виплат збільшується щомісяця на 7%). Трейдери з Росії на платформі більше торгувати не можуть.

ВАЖЛИВО: Онлайн-трейдинг, здійснюваний на реальному рахунку, може призвести до збитків, втрати інвестицій. У разі, коли клієнт вибрав неправильний напрямок Fixed Time Trade, він втрачає суму інвестицій. У разі вибору правильного напрямку руху ціни активу – може заробити на угоді. Тому не варто торгувати на реальному рахунку тим, хто не до кінця уявляє собі, як працює цей механізм. Варто почати з практики на демо-рахунку і вивчення теорії. Не варто ризикувати своїми заощадженнями, заздалегідь не вивчивши теорію і демо-рахунок з віртуальними грошима.

Торгова платформа сертифікована міжнародною Фінансовою Комісією (FinaCom). Також організація гарантує страхове покриття до $20000 на кожну угоду в разі вирішення спору між трейдером і компанією на користь першого, на умовах наявності членства Olymp Trade категорії “А” в FinaCom.

Особливості торгівлі Fixed Time Trades

Головна особливість полягає в тому, що платформа пропонує тільки один торговий інструмент – Fixed Time Trades. Відсутні будь-які інші види контрактів, наприклад, такі як One Touch. Що стосується термінів експірації, то максимальний термін – це година, а мінімальний – одна хвилина. Для “чартистів” – прихильників технічного аналізу і малих таймфреймів (часових відрізків) Olymp Trade може підійти більше, а ось для тих, хто хоче використовувати фундаментальний аналіз в онлайн-трейдингу, на “Олімпі” немає великого вибору інструментів.

Типи базових активів на Olymp Trade

У оператора широкий вибір базових активів:

  • 34 валютні пари;
  • 13 біржових акцій;
  • 12 криптоактивів;
  • 10 індексів;
  • 6 сировинних активів.

Цікавим рішенням Олімп Трейд є актив Random, який змінюється в ціні непередбачувано, але водночас ним теж можна торгувати, навіть у вихідні. Використання такого активу, знову ж таки, цікаве більшою мірою для новачків, ніж для серйозних трейдерів.

Поповнення рахунку та зняття грошей

Мінімальна сума на яку ви можете поповнити – 10 доларів на рахунок і 1 долар США – мінімальна ставка. Комісію за виведення коштів компанія не бере.

Організація гарантує страхове покриття до 20000 доларів на кожну угоду в разі вирішення спору між трейдером і платформою для онлайн-трейдингу на користь першого, на умовах наявності членства Olymp Trade категорії “А” в FinaCom.

Для поповнення і зняття пропонується використовувати пластикові карти, платіжні системи Ківі, ВебМані, ePayments, Neteller, Skrill. Зауважте, що виведення грошових коштів здійснюється виключно на той самий електронний гаманець або карту, з якої ви поповнювали свій рахунок. Це правило дає змогу компанії гарантувати безпеку платежів і захист коштів трейдерів від дій шахраїв.

Додаткові особливості

Є відеоуроки, які вчать новачка користуватися торговельною платформою Олімп Трейд і дають основну інформацію з торгівлі Fixed Time Trades.

Передбачено і демо рахунок, на якому можна тренуватися. Такий рахунок дає змогу торгувати протягом будь-якого часу, а на депозиті в 10 тисяч віртуальних одиниць, щоб була можливість ознайомитися з принципами торгівлі, перш ніж переходити на реальні гроші.

Почувайтеся вільно, діліться своїми враженнями про цю компанію. Якщо вам вже доводилося здійснювати торгові операції на платформі, розкажіть нам і своїм колегам про цей досвід.

10.0
Platform Security
7.0
Buy Options & Fees
10.0
Services & Features
10.0
Customer Service
9.3 Overall Rating