Бінарні опціони від 1 долара США

Головна сторінка » Бінарні опціони від 1 долара США

Хороший старт у трейдингу бінарниками багато в чому залежить від повноцінного навчання, від вдумливого сприйняття одержуваної інформації. Однак деякі навички, необхідні для успішної роботи, можна освоїти винятково на практиці (для цього потрібно лише кілька доларів США), теоретичних знань недостатньо для того, щоб швидко і правильно оцінювати ринкову обстановку і оперативно приймати рішення.

Ось ті брокери, де можна торгувати опціонами від одного долара:

Тому для кожного, хто вирішив присвятити свій час заробітку на бінарних контрактах, настає момент, коли від теорії необхідно переходити до практичних дій – впроваджувати отримані знання. Певним проміжним етапом між вивченням правил та їх практичним освоєнням можна вважати використання демо-режиму, який передбачає укладення контрактів з використанням “віртуальних грошей”.

Особливості навчання на демо-рахунку

Подібна послуга надається деякими брокерами і є досить корисною опцією для новачка. Торгівля на віртуальні гроші, зрозуміло, не може принести реального прибутку, зате допомагає виключити збитки, які є неодмінною умовою набуття навичок у “бойових” умовах.

Однак фахівці не рекомендують “затягувати” з віртуальними опціонними контрактами, оскільки під час освоєння різноманітних робочих моментів не враховується один важливий аспект – почуття відповідальності за свої інвестиції. Інакше кажучи, використовуючи віртуальні гроші, новачок не відчуває страху перед обнуленням свого депозиту, що дає йому змогу планувати угоди без належної уваги і старанності.

Під час переходу до роботи з власними коштами, трейдер-початківець відчуває почуття страху, і в міру практики цей страх тільки збільшується, оскільки часті помилки призводять до значного просідання депозиту. Особливо це стосується тих, хто провів багато часу, укладаючи контракти за допомогою демо-рахунку. Надмірна боязнь відповідальності, зі свого боку, змушує новачка раз у раз змінювати стратегію або переривати угоди до закінчення терміну. Це негативно відбивається на успішності інвестицій, а тому досвідчені трейдери радять якнайшвидше переходити до реальних торгів (причому, для цього зовсім не обов’язково використовувати значні суми). Тим більше, деякі брокери пропонують бінарні опціони вартістю всього в один долар США.

Робота з реальними інвестиціями

З іншого боку, помилок, які властиві переважній більшості трейдерів-початківців, новачкові уникнути не вдасться. Відповідно, збитки, які в даному випадку можна вважати своєрідною платою за навчання, неминучі. Єдине, що можна зробити для того, щоб ці збитки скоротити до мінімально можливої суми – працювати з невеликими депозитами. Причому що менша сума, заявлена брокером як мінімально допустима – то краще. Ідеальний варіант для новачка – купівля бінарних опціонів по 1 американському долару (або дешевше, але таких пропозицій на ринку ще менше).

Таким чином, можна якийсь час укладати контракти без надмірних переживань, оскільки сума вкладень не є скільки-небудь значною. Навіть якщо новачкові доведеться пожертвувати всією сумою, це анітрохи не відіб’ється на його матеріальному благополуччі та не стане причиною відмови від подальшої практики. Перший “злитий” депозит послужить причиною зупинитися, розібрати по поличках свої дії, попрацювати над помилками, і, зробивши відповідні висновки, знову приступити до практичних занять.

Вимоги щодо мінімуму вкладень і ставки

Ще рік-два тому всі брокери бінарних опціонів пропонували трейдерам доволі схожі умови роботи, і ці умови передбачали вимоги щодо мінімального депозиту – приблизно 250$ і мінімальну суму для інвестиції – приблизно 25 доларів США. Зараз ситуація на ринку дещо змінилася, з’явилося досить багато нових операторів, додалися нові інструменти, нові базисні активи. Наслідком стало зниження “вхідного бар’єру”, а також мінімальної суми, яку можна інвестувати.

Наразі ринок опціонів передбачає поділ операторів на категорії щодо величини “вхідного бар’єру”. Як правило, новачків цікавлять так звані брокери “низького депозиту”, які вимагають мінімально можливі суми як внесок, а також дають змогу оперувати мінімальними ставками. Ідеальним варіантом є ставки від 1 долара США.

Професійні трейдери, як правило, обходять своєю увагою подібні умови, оскільки більш-менш значний прибуток передбачає досить серйозний оборот грошових коштів. Тому що прибуток є залишком від віднімання суми збиткових угод із суми загального прибутку. Навіть у трейдерів, які присвятили кілька років бінарним опціонам, далеко не кожна угода є прибутковою, і практично будь-яка стратегія передбачає не більш як 70% прибуткових угод щодо всіх контрактів за певний період. Ця обставина визначає необхідність наявності серйозних оборотних коштів.

У той час як трейдери-практики вже мають напрацьовані тактики, перевірені стратегії, і їхній прибуток залежить більшою мірою від сум, які вони мають у своєму розпорядженні, новачки не можуть відштовхуватися від обігових коштів. Брокери “низького депозиту” дають можливість новачкам напрацьовувати власний досвід з мінімальними втратами, без яких набути необхідного досвіду на ринку бінарників не представляється можливим.

Брокери “низького депозиту”

Отже, наведемо кілька актуальних на сьогоднішній день брокерів, які дають змогу оперувати мінімальними ставками (від одного долара США), і вимагають відносно невелику суму на депозиті.

  • Binary.com – підрозділ компанії BetOnMarkets (одна з найбільших компаній на ринку спортивних ставок), який згодом став працювати окремо як фінансовий брокер. Виключно вигідні умови, помножені на досвід корпорації, яка багато років працювала з клієнтами в режимі “онлайн”. Мінімальне поповнення депозиту – 5 доларів США при мінімальній сумі інвестиції – 0,5$;
  • FirstBinaryOptions – компанія працює як самостійний брокер бінарних опціонів з 2011 року і пропонує для новачків оптимальні умови, які дають змогу забезпечити плавний і успішний старт. Мінімальний депозит – 5 доларів при мінімальній сумі ставки 1 долар США.

Як приклад ми представили лише кілька брокерів, які дозволяють використовувати мінімальні ставки. Однак із кожним днем конкуренція на ринку не слабшає, і дедалі більше компаній переглядають власні умови, щоб зробити їх привабливішими для широкої аудиторії.

Як приступити до операцій

Щоб брати участь у реальних торгових операціях, необхідно вдатися до допомоги брокера, який надає доступ на ринок і пропонує контракти. Перше, що необхідно зробити – це зареєструватися на офіційному ресурсі брокера. Для прикладу розглянемо процес реєстрації та поповнення депозиту на Binary.com.

Щоб зареєструватися, необхідно зайти на сайт брокера і натиснути кнопку “Відкрийте рахунок”, розташовану в правому верхньому кутку. Відкриється сторінка, де новому користувачеві пропонується вибрати один із варіантів – відкрити реальний рахунок або ж створити віртуальний депозит. Після натискання кнопки “Відкрити” (йдеться про відкриття реального рахунку) з’явиться сторінка, на якій запропоновано ввести деякі особисті дані – Прізвище/Ім’я, Адресу, вказати E-mail, телефонний номер, а також вигадати пароль, вибрати секретне запитання і відповідь на нього.

У тому разі, якщо дані введено коректно, на електронну пошту надійде лист, у якому будуть облікові дані, необхідні для входу в клієнтську частину сайту. Логіном (видається системою) слугуватиме номер рахунку, а паролем – той, що був зазначений у минулій операції.

Використовуючи облікові дані, необхідно увійти на сайт, після чого для нового користувача відкривається сторінка з пропозицією поповнити рахунок. Тепер потрібно вибрати валюту, в якій згодом відображатимуться всі операції на сайті брокера – поповнення, торгові операції, виведення коштів. Потім слід вибрати суму і спосіб поповнення (для російськомовних трейдерів запропоновано найпоширеніші та найзахищеніші платіжні системи, включно з WebMoney).

Після того, як кошти опиняться на депозиті, можна розпочинати торговельні операції, використовуючи платформу брокера.

Критерії вибору брокера

Вибираючи брокера бінарних опціонів з можливістю внесення мінімального депозиту, новачкові необхідно врахувати, що якість послуг, які надають оператори ринку, може сильно відрізнятися. Перед тим, як реєструватися і вже тим більше розміщувати на рахунку кошти (хоч і невеликі), потрібно зібрати всю необхідну інформацію про організацію.

Досить багато інформації можна відшукати в незалежних джерелах, присвячених опціонам – це форуми, блоги, портали, де спілкуються трейдери. Існують також незалежні рейтинги брокерів бінарників, де оцінка діяльності кожного брокера і його становище в рейтингу заснована на відгуках, написаних тими, хто працював або продовжує працювати з цією організацією.

Крім відгуків, потрібно ознайомитися з офіційним ресурсом компанії, на сторінках якого має бути наявна інформація про час і місце реєстрації, а також про орган, що видав ліцензію. Крім того, мають бути Правила та Умови використання торгової платформи брокера, з якими теж слід ознайомитися, оскільки можуть бути присутніми обмеження, які негативно позначаться на роботі. Наприклад, можуть бути обмеження за віком або країною проживання, що може бути непереборною перешкодою для виведення зароблених коштів.

Так, зокрема для Binary.com дійсні обмеження за віком (від 18 років, за винятком мешканців Естонії – у цьому разі клієнту має бути більше 21 року). Крім того, послуги Binary.com не поширюються на жителів США, Японії та Гонконгу (і ще десятка країн, до трейдерів з колишнього СНД це не стосується).

Висновок

Отже, переходячи до практичної частини навчання, новачок на ринку опціонних контрактів повинен зробити перші кроки до оптимізації витрат, що саме по собі буде непоганим тренуванням і, безсумнівно, стане в нагоді в подальшій роботі. На сучасному ринку є можливості для того, щоб знизити збитки, які є практично неминучими на початковій стадії становлення трейдера, тому починати краще торгувати опціонами не дорожче 1 долара США. Правильний вибір брокера, а також розумний підхід до інвестування, стане запорукою успішної кар’єри трейдера.

Бажаємо удачі на початку кар’єри, і нехай ваші вкладення багаторазово окупляться!