Як торгувати криптовалютою: Бінарні опціони на крипту – як це працює?

Головна сторінка » Як торгувати криптовалютою: Бінарні опціони на крипту – як це працює?

Бінарні опціони – відносно новий фінансовий інструмент. Працює за принципом все або нічого. Трейдер робить прогноз на зростання або падіння торгового активу, наприклад, валютної пари або акції, а потім тисне “Вище” або “Нижче”. У разі успішного результату трейдер заробить від 50 до 100% до інвестованої суми.

Цікавий факт! Крім бінарних контрактів на валютні пари є крипто опціони. Їх явна перевага полягає в можливості торгівлі ними щодня, без вихідних, 24 години на добу.

До того ж прогнозованість крипти вища, ніж у більшості світових валют. І на платформах більшості брокерів бінарних опціонів є різні типи цих контрактів, наприклад, “Діапазон”, “5-секундні”, відкладені угоди. Усе це урізноманітнює торгівлю і підвищує її потенційну прибутковість.

Доступні види бінарних опціонів на крипту

Пропонуємо вивчити кілька популярних типів бінарних опціонів.

 • Вище/нижче. Звичайні бінарні опціони, в яких клієнту потрібно вгадати, впаде графік або виросте. За умови правильного прогнозу за кілька хвилин очікування трейдер отримує винагороду 50-100%, залежно від активу і ситуації на біржі.
 • 5-секундні. Короткі цифрові контракти. Ті ж вище/нижче, тільки результат угоди ви побачите через 5 секунд. Швидкі гроші, так, але ризики вищі.
 • Один дотик. Клієнт винагороджується за час дії контракту, якщо котирування хоч раз досягли зазначеної користувачем позначки. Прибуток часто більше 100-300%.
 • Без торкання. Якщо за час дії бінарного опціону ціна не торкнулася зазначеного цінового рівня, угода закривається в плюс і людина забирає прибуток.
 • Діапазон. Використовується в разі тривалого перебування ціни у вузьких рамках. Якщо графік довго перебуває в межах цього діапазону і не виходить з нього до кінця терміну дії бінарного опціону, прибуток (зазвичай це 300-400%) перераховується на рахунок торговця.
 • Турбо-опціони. Швидкі опціони “вище/нижче” з часом експірації в 1 хвилину. Поступаються за швидкістю 5-секундним, але хоч є шанс заробити. Але краще торгувати бінарками з тривалістю в десятки хвилин або навіть кілька годин.

Ці опціони часто доступні і для криптовалют на кшталт Біткоїна. Але найкраще себе показують саме класичні “Вище/нижче”.

Плюси торгівлі криптовалютами

Переваги торгівлі бінарними опціонами такі:

 • Простота складання прогнозів.
 • Простіше знайти точку розвороту і заробити з підвищеною ймовірністю.
 • Фіксований прибуток. Купуючи опціон, трейдер відразу знає, скільки отримає прибутку.
 • Можна швидко подвоїти гроші на рахунку. Часто прибутковість БО на крипту доходить до 99%. Це означає, що поставивши все на одну угоду, можна майже подвоїти рахунок. Якщо так зробити 5 разів поспіль, депозит збільшиться майже в 32 рази. І це можна зробити за 1 годину. Небезпечно, але така потенційна можливість є.
 • Можна заробити як на зростанні, так і на падінні котирувань. Крипти іноді й падають, а не тільки зростають. Часто вигідно торгувати низхідні тенденції, купуючи опціони на зниження біржового активу.

Найпопулярнішими серед усіх доступних до торгівлі криптовалют є бінарні опціони на біткоїн. Отже, брокери, які здійснюють роботу з криптовалютами, такі:

Мінуси трейдингу криптовалютами

У торгівлі бінарними опціонами, зокрема й на Біткоїн, є низка мінусів.

 • Невдала угода – це втрата інвестованої в опціон суми. Не дарма цифрові контракти називають “все або нічого”.
 • Є входження в азарт і втрати депозиту на емоціях. Бажаючи подвоїти або потроїти капітал, можна забити про ризик-менеджмент і банальну обережність, що обов’язково призведе до зливу всіх грошей на рахунку.
 • Ризик бути кинутим підробленими компаніями, які нібито надають вихід на крипто-біржі або ринок бінарних опціонів. У цій сфері працює багато сумнівних компаній, тому обов’язково дивіться наш рейтинг брокерів і бірж, щоб убезпечити кошти.

До відома! Незважаючи на низку мінусів, бінарні опціони на криптовалюти, як-от Bitcoin і Ethereum, стають дедалі популярнішим способом заробітку.

Де торгувати криптою на бінарних опціонах?

Зараз варіантів багато. Це і Форекс-дилери, і брокери бінарних опціонів. Також для цих цілей підійдуть крипто-біржі.

Alpari. Це надійна компанія з більш ніж 20-річним стажем роботи у сфері фінансів. Можете сміливо відкривати тут спеціальний рахунок. Єдиний мінус – не настільки великі розміри виплат, як хотілося б, усього 50-60% за крипто опціони.

Olymp Trade. Брокер, що спеціалізується тільки на бінарних опціонах. Виплати близько 80% за правильний прогноз. І є криптоопціони, іноді з ще більшою прибутковістю.

FTX. На цій крипто-біржі можна купувати контракти на волатильність. Це такий самий трейдинг біткоїна, що нагадує бінарні опціони. Також є екзотичний ринок передбачень певних подій, що чимось нагадує парі.

Pancake Swap. Велика біржа криптовалют з ринком передбачень. Є варіація ідентична бінарним опціонам “вгору-вниз”. Тож трейдинг Біткоїна можливий. Перша сторона – ви, друга на цій біржі – інший учасник, а не брокер, як у випадку з бінарними компаніями.

Основи торгівлі бінарними опціонами

Торгівля на біржі криптовалют – один із варіантів трейдингу, який схожий на бінарні опціони з Біткоїном.

Основи торгівлі БО:

 • Здатність зрозуміти, буде графік рости чи падати.
 • Уміння справлятися з психологічним навантаженням.
 • Дотримуватися ризиків, бажано до 10% на угоду від депозиту.
 • Регулярно знімати прибуток.
 • Користуватися індикаторними стратегіями зі свідомо прибутковими на історії результатами.
 • Торгувати лише на ті кошти, втрата яких не буде для вас значним збитком.

На крипті діють ті самі правила, що й на інших активах, тільки графіки більш зрозумілі та передбачувані.

Популярні стратегії торгівлі

На біржах криптовалют не всі стратегії можна використовувати взагалі, в принципі. Часто там немає достатньої кількості аналітичних інструментів і функціонал там дещо відрізняється.

Тому зупинимося на брокерах бінарних опціонів із криптами. Для успішної торгівлі можете використовувати такі типи стратегій:

 • Трендові. Застосовуються, коли графік іде в один бік (вгору або вниз) під значним кутом і без особливих відкатів.
 • Флетові. Тут купують CALL внизу цінового каналу і PUT, якщо ціна досягла максимуму діапазону і передбачається, що буде падати.

І види стратегій:

 • Індикаторні. Працюють на кількох технічних індикаторах на кшталт середніх ковзних. Вони дають сигнал на продовження або зміну тенденції і тоді трейдери укладають угоду у відповідну сторону.
 • Безіндикаторні. Наприклад, на цінових рівнях. Часто видно, як ціни ніби застрягають на певній позначці, а потім відскакують від неї.
 • На свічкових патернах. Тут доведеться вивчити такі патерни, як “Молот”, “Падаюча зірка”, “Поглинання” тощо.
 • Добре працюють на бінарних опціонах.
 • Інтуїтивні. Підійдуть досвідченим біржовикам зі стажем понад 5 років.

Рекомендація! За якими стратегіями торгувати вирішувати тільки вам. У нас на сайті є кілька непоганих стратегій, що дають змогу заробляти, а не втрачати. Але ринок мінливий і навіть прибуткові методики іноді тимчасово перестають працювати. При торгівлі опціонами на криптовалюту за цим потрібно стежити. Фази ринку змінюються, спочатку йде тренд, потім боковик, потім знову тренд або зміна тенденції в протилежний бік.

Висновок

Трейдинг біткоїна – непросте, але прибуткове заняття. Торгівля на біржі криптовалют відкриває великі можливості для вільного заробітку коштів. Звичайно, є ризик втрати грошей, але, якщо торгувати обережно, все цілком може вийти. Біржі криптовалют поки не надають бінарних опціонів аналогічних тим, що дають брокери БО.

Торгівля криптовалютою на біржі бінарних опціонів уже стає додатковим і навіть, у рідкісних випадках, основним джерелом доходу. Для перетворення трейдингу на біржі криптовалют на “грошову машину” знадобитися старанність, педантичність і аналітичний склад розуму. Звичайно, можна і без них. Але ці якості будуть корисними.