Сьогодні багато жителів України шукають джерело додаткового доходу. Одним із таких є онлайн-трейдинг. Однак, щоб домогтися успіхів у цьому напрямі необхідні не тільки знання і досвід, а й надійний брокер. Численні позитивні відгуки вказують на те, що в Україні таким є Біномо. Що це за торгова платформа і як тут можна заробляти, розберемося в детальному огляді.

Що таке Binomo?

Офіційний сайт binomo.com являє собою онлайн-платформу для торгівлі на валютних парах і низці інших активів. Веб-ресурс розрахований не тільки на досвідчених трейдерів, а й на початківців, і забезпечує їх усім необхідним: безкоштовним навчанням, демо-рахунком для тренування навичок торгівлі, турнірами, партнеркою. Також компанія регулюється Міжнародною Фінансовою Комісією, що свідчить про її надійність.

Відгуки про Біномо

Упевнитися в тому, що Binomo є серйозною компанією, допоможуть реальні відгуки клієнтів, які залишають свої коментарі на форумах і на YouTube.

BinaryWIN: “Я дивуюся тим людям, які кажуть, що цей майданчик суцільний розвод. Народ, навчіться спершу аналізувати ринок, а то ви, не маючи знань і досвіду, сунетеся в надії заробити, а коли зливаєте, плачете, що брокер, м’яко кажучи, поганий”.

Андрій Насонов: “Ви спочатку детально вивчіть стратегії, які пропонуються, випробуйте їх, ознайомтеся з правилами, а потім кажіть, що не зрозуміло, як додатково заробити на Біномо трейдинг, що сервіс кидає, не виводить тощо. У мене ніколи не було проблем з виведенням”.

Макс Максимов: “Регулярно торгую на платформі Біномо і можу сказати, що брокер є одним з найнадійніших на сьогодні. Замість того щоб слухати чиїсь скарги, краще перевірити все на своєму досвіді”.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет Binomo

Для того, щоб почати користуватися майданчиком і виконати вхід в особистий акаунт, необхідно пройти просту процедуру реєстрації. Складається вона з декількох кроків:

 • Заходимо на біномо.ком, тиснемо “Увійти” і “Реєстрація”.
 • Заповнюємо поля з адресою електронної пошти та паролем.
 • Визначаємося з валютою рахунку (її не можна буде поміняти надалі).
 • Знайомимося з умовами Клієнтської угоди та підтверджуємо свою згоду з ними.
 • Створюємо обліковий запис.
 • Адреса електронної пошти також є логіном для входу в акаунт на сайті Binomo.

Як торгувати на Біномо?

Процес торгівлі на валютних парах або активах зводиться до правильного прогнозу трейдером руху графіка за певний час. Коли обрано актив, потрібно:

 • Вибрати часовий період для проведення торгівлі.
 • Вказати суму угоди.
 • Зробити прогноз напрямку, в якому рухатиметься графік.
 • Натиснути кнопку “Вгору” або “Вниз”.
 • Брокер Біномо піклується про своїх користувачів, тому пропонує можливість безкоштовного тестування стратегій
 • на демо-рахунку, безліч індикаторів і економічний календар.

Типи рахунків

Клієнтам Binomo, включно з UA, пропонується кілька варіантів торговельних рахунків, вибір яких визначається лише їхнім досвідом і фінансовими можливостями.

Demo

Рахунок призначений для трейдерів-початківців, які тільки освоюють онлайн-торгівлю. Після реєстрації на нього нараховуються віртуальні 1000$. Також надається доступ до більш ніж 20 активів і безкоштовного турніру.

Standard

Цей акаунт стає доступним після поповнення рахунку на 10$. Користувачі можуть вести торгівлю на більш ніж 40 активах, які мають прибутковість до 85%, якщо прогноз був вірним. Кошти виводяться протягом 3 діб. Власники рахунку, крім безкоштовного турніру, можуть брати участь і в інших змаганнях, водночас до депозиту дається бонус до 100%.

Gold

Рахунок розрахований на трейдерів із досвідом і дає змогу вести торги з 45+ активами, що мають прибутковість до 90% за умови правильного прогнозу. Кошти виводяться протягом 24 годин, також надається доступ до особистого менеджера, страховка, кешбек до 5% (у деяких випадках) і бонус на депозит до 150%.

VIP

Акаунт розрахований на трейдерів з великим досвідом. Для таких клієнтів стають доступні 55+ активів, бонуси на депозит до 200%, а також можливість страхування особистих коштів і безризикових угод, кешбек до 10% (у деяких випадках), консультації особистого менеджера. Прибутковість на цьому рахунку така ж, як у Gold акаунта. Плюс до всього користувачі можуть брати участь у VIP-турнірах.

Час виведення коштів для власників рахунків Gold і VIP може бути продовжено до 3-х робочих днів. Це залежить від платіжної системи трейдера.

Навчання на демо-рахунку

Офіційний сайт компанії Binomo надає можливість отримати безкоштовне навчання. Для цього є не тільки Словник термінів, але також Стратегії та FAQ. Матеріал допомагає зрозуміти принципи торгівлі на цьому майданчику, розібратися в особливостях і ключових моментах онлайн-трейдингу. Завдяки наявності демо рахунку, новачки можуть практикуватися без будь-яких ризиків втратити депозит. Тренувальним рахунком також можуть користуватися і досвідчені трейдери для перевірки тих чи інших стратегій, після чого застосовувати їх на реальному рахунку.

Стратегії Binomo

На оф. сайті Binomo є можливість ознайомитися зі стратегіями, які класифікуються відповідно до рівня підготовки трейдера:

 • Початківець;
 • Середній;
 • Професіонал.

Вибравши необхідну стратегію, її можна протестувати на демо-акаунті, після чого застосувати в реальній онлайн-торгівлі. Кожній стратегії притаманні свої параметри, які можна змінювати в процесі налаштування індикаторів.

Турніри Binomo

Кожен зареєстрований користувач Біномо може взяти участь у турнірах, які теж дають змогу отримувати додатковий дохід. Під час проведення заходу використовується турнірний рахунок. На старті у всіх учасників однаковий баланс. Основна мета трейдера – досягти максимального балансу до закінчення змагання. Призовий фонд ділиться між учасниками, які посіли верхні позиції в турнірній таблиці.

Як завантажити додаток на Android та iOS?

Сьогодні мобільність цінується як ніколи. Тому компанія Binomo подбала про своїх клієнтів і розробила зручний мобільний додаток. Програма дає змогу:

 • тестувати стратегії на демо акаунті;
 • торгувати з використанням фінансових
 • інструментів, коли це зручно;
 • користуватися сучасним торговим терміналом;
 • вести торгівлю не тільки на Android, а й на iOS.

Завантажити мобільний додаток можна через Google Play або AppStore. Однак Binomo app має дещо урізаний функціонал, на відміну від версії для ПК.

Партнерка

Ще один спосіб отримати додатковий дохід на Біномо – взяти участь у партнерській програмі. Її суть полягає в залученні нових користувачів, за що від компанії можна отримувати приємні бонуси:

 • сервіс бере комісію на себе;
 • виведення коштів щотижня;
 • робота за моделлю CPA/CPL;
 • 5% від прибутку залученого клієнта.

Підіб’ємо підсумок

У тому, що цей веб-ресурс є надійним, можна переконатися за численними відгуками (відгуками) користувачів про Біномо. Серед них не всі позитивного характеру, є й негативні. Найчастіше останні зумовлені порушенням правил майданчика або відсутністю знань і досвіду, які призвели до втрати депозиту.

Торгова платформа Binomo дає можливість додатково заробляти на онлайн-торгівлі, партнерці та турнірах. Якщо виникає питання, чи реально заробити на цій платформі, з упевненістю можна відповісти – так, але для цього потрібен час, знання і стратегії. Крім цього, не варто забувати про ризики втратити частину або навіть увесь депозит у разі неправильного прогнозу. Знизити ризики допоможе практика на демо-рахунку.

9.0
Platform Security
7.0
Buy Options & Fees
9.0
Services & Features
6.0
Customer Service
7.8 Overall Rating