Говорити про переваги компанії можна багато, а говорити, і правда, є про що.

Наприклад, почати трейдинг можна з невеликого депозиту всього з 10 доларами США .

На рахунок можна інвестувати гроші в різної валюти. Відкрити депозит допустимо в євро і також у доларах США.

Це ідеальне місце для купівлі опціонів інвесторів. Валютні пари в списку активів є різні, що примітно, є кілька варіантів торгівлі парами з рублем.
Бути клієнтом Binarium – бути спокійним трейдером. Спокійним за свої гроші, тому що кошти компанії зберігаються в європейських банках.

Починати на цій платформі – швидко і просто, процедура верифікації знадобиться тільки під час виведення капіталу з рахунку трейдера. Трейдер повинен буде надати в службу підтримки тільки копію сторінок паспорта, щоб саме він зміг отримати зароблені гроші.

Які опціони обирати

На платформі компанії дуже просто розібратися, кілька секунд і все зрозуміло. Із запропонованих варіантів є турбо угоди і класичні контракти.

Трейдер може вибрати різний термін експірації в класичних бінарних опціонах. Показник прибутковості лотів: 90%.

Торгівля бінарниками завжди доступна на платформі цього брокера. Цікаво, що є можливість і угод з криптовалютами не тільки в будні, а й у вихідні дні.

Як поповнити депозит у Бінаріум?

Внести суму на рахунок займе всього кілька хвилин, для цього просто потрібно вибрати валюту для вашого депозиту і спосіб внесення коштів. Доступні не тільки карти банків для транзакції, а й системи електронних переказів коштів: WebMoney, Ківі, Bitcoin, Ethereum, Litecoin і Ripple.

Здійснити переказ суми на рахунок не складно, не потрібно і розраховувати розмір комісії під час платежів, тому що компанія звільнила трейдерів від додаткових стягнень за фінансові операції. Немає суворого обмеження і за кількістю транзакцій з депозиту на карту-рахунок/електронний гаманець клієнта.

Впевненості клієнтам компанії додасть використання демо рахунку. Купувати опціони абсолютно не ризикуючи грошима з депозиту тепер просто, відкривши демо рахунок.

Всім клієнтам, які пройшли реєстрацію на сайті і поповнили свій депозит вперше, компанія пропонує бонус у 100% обсязі. Зовсім не складно відпрацювати необхідний оборот операцій на binarium.com.

Отримати бонус на друге і наступні поповнення депозиту можна, сума поповнення повинна становити від 50 доларів США, обсяг бонусу становитиме від 20% до 60%.

Торгова платформа Binarium

У 2017 році брокер повністю оновив свою платформу, представивши нове пропрієтарне рішення.

Ресурс чудово працює на мобільних пристроях.

На допомогу трейдеру доступно безліч графічних інструментів та індикаторів технічного аналізу. Серед графічних інструментів є: відрізок, промінь, лінії Фібоначчі. В індикаторах технічного аналізу можна побачити Stochastic, Аллі Гатор, MACD. Що дасть змогу не використовувати сторонні сервіси для торгового аналізу.

Платформа дає змогу одночасно стежити за чотирма графіками. Для кожного графіка є “Вибір трейдерів”, що відображає як торгує зараз більшість трейдерів. Графік може відображатися в різних режимах: зонний, свічковий, лінійний і бари.

Особливості торгової платформи

Особливостей брокеру вистачає. Наприклад, оперативна технічна підтримка кожного клієнта компанії. На торговій платформі є кнопка для виклику чату, до чату звернутися просто, реагують фахівці швидко і всі питання вирішуються оперативно. Крім онлайн чату є кілька способів для зв’язку з менеджерами: електронна пошта, skype, гаряча лінія телефону.

Розібратися у всіх аспектах торгівлі бінарними опціонами зможуть навіть ті, хто щойно дізнався про цей інструмент. Для того щоб стати професійним трейдером, зверніться до професійного аналітика на Бінаріум. Торгівля з аналітиком допоможе дізнатися не тільки базові поняття торгівлі на бінарних опціонах, а й ознайомиться з торговельними стратегіями, принципами здійснення технічного аналізу прямо на торговій платформі.

База знань на сайті оператора – відкриті двері для трейдерів-початківців: навчання з аналітиком, відео та текстові матеріали.

Трохи ознайомившись з брокером і розглянувши ближче всі його позитивні та негативні якості, повертайтеся до нас і поділіться враженнями. Розкажіть в яких акціях взяли участь ви, залишайте свої відгуки та читайте коментарі інших трейдерів.

10.0
Platform Security
7.0
Buy Options & Fees
10.0
Services & Features
7.0
Customer Service
8.5 Overall Rating